Skip to main content

Firemní video

Ukažte světu svůj firemní příběh

Vaše firma, Váš příběh

Každá firma má svůj jedinečný příběh, produkt, event. Naše práce je tyto příběhy vyprávět.

Jaký příběh má Vaše firma a jak ho chcete vyprávět svým zákazníkům? Naše práce je velmi detailně poznat Váš jedinečný příběh a navrhnout ten nejlepší způsob, jak Váš příběh vyprávět.

Prezentační video firmy je velmi zásadní pro profesionální prezentaci před obchodní partnery a zákazníky. Když chcete prezentovat svoji firmu pomocí webové stránky, uživatel musí vyvinout celkem podstatnou energii a vše si pročíst. Pokud se ale dívá na video, nemusíte dělat nic – pouze sleduje obraz a zpracovává informace.

Záběry z videa můžete pak kdykoliv znovu využít v různých formách prezentace jako je produktové video, reklamní spot nebo náborové video.

Máte důležitou firemní událost nebo konferenci? Nechte si zpracovat profesionální report z Vašeho eventu, který bude skvěle působit na obchodní partnery nebo zákazníky. 

Kvalitní záběry z firemní události v kombinaci s kreativní post produkcí může vytvořit velmi zajímavý příběh, který se Vám neztratí. Záznam lze pak skvěle využít v dalších formách prezentace jako je firemní prezentace, náborové video nebo produktové video.

Díky tomu, že se zajímáme o poslední technologie ve video produkci, jsme schopni zpracovat i video záznam přímo určený pro VR headset. Technologie VR umožňuje velmi reálně prožít různé situace nebo záběry na zcela jiné úrovni než klasické 2D video.

Máte důležitou firemní událost nebo konferenci? Nechte si zpracovat profesionální report z Vašeho eventu, který bude skvěle působit na obchodní partnery nebo zákazníky. 

Kvalitní záběry z firemní události v kombinaci s kreativní postprodukcí může vytvořit velmi zajímavý přiběh, který se Vám neztratí. Záznam lze pak skvěle využít v dalších formách prezentace jako je firemní prezentace, náborové video nebo produktové video.

Díky tomu, že se zajímáme o poslední technologie ve videoprodukci, jsme schopni zpracovat i video záznam přímo určený pro headset virtuální reality. Technologie VR umožňuje velmi reálně prožít různé situace nebo záběry na zcela jiné úrovni než klasické 2D video.

Kvalitní zaměstnanci tvoří úspěšnou firmu, bez nich to nejde. V dnešní době je ale velmi obtížné oslovit dobré zaměstnance, kteří odvádějí dobrou práci a posouvají firmu dále. 

Pomůžeme Vám s vytvořením kvalitního a poutavého příběhu, který bude skvěle reprezentovat firemní kulturu, život ve firmě a firemní benefity. Takové video může zásadně zvýšit šance na nábor nových a kvalitních pracovníků.

Je možné zpracovat náborové video i do virtuální reality tak, aby divák byl ještě blíže všem výhodám a zážitkům které ho ve firmě čekají. Technologie VR nám už nyní umožňuje předat emoce a prožitek díky vnoření diváka do VR/360° videa.

Jak to funguje

Celým procesem tvorby videa Vás profesionálně provedeme
1

Probereme Váš záměr

Společně se podíváme na Váš záměr se všemi detaily a navrhneme ideální řešení, tak aby výsledné video splnilo veškeré očekávání vůči Vašemu rozpočtu.
2

Návrhneme řešení

Na základě získaných podnětů jsme schopni navrhnout ideální scénař. Jakmile bude scénař odsouhlasený, můžeme vypracovat konkrétní cenovou nabídku.
3

Pre produkce

Příprava je král a my jsme kvalitní přípravou posedlí. Pre produkce zahrnuje přípravu natáčecích míst, herců a kompletní techniky.
4

Produkce

A jdeme na to! Den D je tady a vše je připravné do nejmenších detailů na natáčení. Zajistíme kompletní organizaci a hladký průběh celého natáčení
5

Post produkce

20% práce je natáčení a 80% je v post produkci. V tuto chvíli trávíme celá dny ve studiu, kdy zpracováváme a editujeme finální výsledek.
6

Předání hotové práce

A Váš příbeh je na světě! Samozřejmě počítáme ještě s lehkými korekcemi, které máte v ceně. Jakmile vše doladíme, můžeme přejít k veřejnému publikování.

Praha

Milady Horákové 31, 170 00, Praha 7
hello@vrmotion.cz
+420 776332434

Olomouc

Družební 769/2D, 779 00 Olomouc (hlavní sídlo)
hello@vrmotion.cz
+420 776332434