Skip to main content

AC Sparta Praha

ve virtuální realitě

S AC Sparta Praha jsme vyrazili na pár dní do Rakouska na soustředění před začátkem hlavní sezóny. Cílem bylo natočit VR zážitek, který umožní fanouškům prožít celé soustředění sparty z pohledu virtuální reality.

Play Video

Film o filmu

VR školení pro

APSS

Pro Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky jsme zhotovili VR školení pro pečovatele sociálních služeb, které pomůže pracovníkům se lépe připravit na krizové situace v péči o seniory.

Play Video

Film o filmu

Muzeum umění Olomouc

ve virtuální realitě

Pro Muzeum umění Olomouc jsme prováděli VR 360° video prohlídku Zdíkova Paláce s komentářem, díky které jsme přesně zaznamenaly původní podobu paláce před plánovanou rekonstrukcí

Play Video

Film o filmu

Koncert klasické hudby

ve VR C-Flat

Koncert klasické hudby ve virtuální realitě pro C-Flat. Takový jedinečný zážitek si můžete následně vychutnat s 360 stupňovým zvukem. Máte tak pocit, jakoby jste na koncertě přímo byli a to rovnou v první řadě.

Play Video

Film o filmu

Úvodní školení pro nové zaměstnance

Pro Kooperativu jsme vytvářeli úvodní školení pro nové zaměstnance ve formě VR videa. Tímto videem bude Kooperativa vítat nové zaměstnance, ti se tak mohou setkat například s generálním ředitelem osobně a přitom si projít celou budovu, kde budou pracovat.

Play Video

Film o filmu

BOZP úvodní

školení

Pro Faurecia Seating Písek jsme zpracovali VR on-boarding školení pro logistickou pozici přepravu dílců mezi pracovišti.

V 5-ti minutovém školení jsou vysvětleny všechny důležité procesy pro pozici a následně si účastník „prožije“ srážku s vysokozdvižným vozíkem. Pro školení jsme použili technologii VR 360° video.

Náš cíl u každé zakázky je především

dlouhodobý zisk z Vaší investice do VR videa.

Svoji práci bereme velmi vážně. Uvědomujeme si, že VR video je nové médium, jak firma může komunikovat se svými zákazníky nebo obchodními partnery a vyprávět tak svůj příběh jako nikdy dříve.

Naše práce je zpracovat příběh firmy nebo produktu tak, aby výsledné VR video každého oslovilo a zaujmulo. Firmy, které nepodcení tuto technologickou revoluci získávají značnou konkureční výhodu.

Pavel Přecechtěl

Spoluzakladatel / Head of VR videoproduction

Chci vzdělávání ve virtuální realitě

Je to velmi jednoduché. Stačí udělat první krok a se vším Vám pomůžeme.