Skip to main content

Reklamní video

Krátký a poutavý příběh, díky kterému Vás zakáznici budou milovat

Příběh, který prodá

Výstižné, jedinečné a konverzní video

Náš hlavní cíl je, aby Vaše investice do reklamního spotu měla co nejvyšší pravděpodobnost úspěchu a dlouhodobý vliv na zvýšení počtu objednávek. Spojení kreativity, zkušeností a profesionálního přístupu ve video produkci nám dává velké šance toho dosáhnout u každého zákazníka.

Jak to funguje

Celým procesem tvorby reklamního spotu Vás snadno provedeme
1

Probereme Váš záměr

Společně se podíváme na Váš záměr se všemi detaily a navrhneme ideální řešení, tak aby výsledné video splnilo veškeré očekávání vůči Vašemu rozpočtu.
2

Návrhneme řešení

Na základě získaných podnětů jsme schopni navrhnout ideální scénař. Jakmile bude scénař odsouhlasený, můžeme vypracovat konkrétní cenovou nabídku.
3

Pre produkce

Příprava je král a my jsme kvalitní přípravou posedlí. Pre produkce zahrnuje přípravu natáčecích míst, herců a kompletní techniky.
4

Produkce

A jdeme na to! Den D je tady a vše je připravné do nejmenších detailů na natáčení. Zajistíme kompletní organizaci a hladký průběh celého natáčení
5

Post produkce

20% práce je natáčení a 80% je v post produkci. V tuto chvíly trávíme celá dny ve studiu, kdy zpracováváme a editujeme finální výsledek.
6

Předání hotové práce

A Váš příbeh je na světě! Samozřejmě počítáme ještě s lehkými korekcemi, které máte v ceně. Jakmile vše doladíme, můžeme přejít k veřejnému publikování.

Praha

Milady Horákové 31, 170 00, Praha 7
hello@vrmotion.cz
+420 776332434

Olomouc

Družební 769/2D, 779 00 Olomouc (hlavní sídlo)
hello@vrmotion.cz
+420 776332434